November 26, 2022
Portali Shprehja

Theret me thikë një i mitur në Shkup

Mbrëmjen e djeshme është raportuar në polici se në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit “Shën Naum i Ohrit” është sjell një i mitur i cili ka qenë me lëndime trupore.

Sipas njoftimit, rreth orës 18:45, në rrugën “Rokomija” në Shkup, pas një zënke paraprake është sulmuar me një mjet të mprehtë nga një tjetër i mitur.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

.

Të Ngjajshme

Vitaminat dhe mineralet që janë të domosdoshme për t’u mbrojtur nga sëmundjet gjatë ditëve të ftohta

KATAR/ Shpërthen zjarri pranë stadiumit ku do të luhet Argjentinë-Meksikë

Policia serbe largon migrantët nga rreziku pas të shtënave në kufi me Hungarinë

Leave a Comment