March 7, 2021
Portali Shprehja

Theret me thikë një person në Pejë

Një person është therrur me thikë të shtunën në Pejë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën rreth 0rë 13:30 në Rrugën “Bajram Ramë Muriqi” në Pejë, një preson është sulmuar me një mjet të mprehtë  (thikë) nga i dyshuari mashkull kosovar.

“Viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe si pasojë e plagëve të marra është intervenuar me ndërhyrje kirurgjike. Sipas mjekëve pas operacionit, gjendja e viktimës është stabile, ndërsa i dyshuari është në kërkim të policisë”, njofton Policia. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Plagosje me armë në Kaçanik, i dyshuari ik nga vendi i ngjarjes

admin

Prizren, paraburgim ndaj tre personave për veprat penale vrasje e rëndë në tentativë, dhe pjesëmarrje në rrahje

admin

Në një dyqan armësh në Viti, vidhen armë dhe municion

admin

Leave a Comment