May 21, 2022
Portali Shprehja

Therje me thikë në Ferizaj, lëndohet një person

Tre persona janë rrahur mes vete, ku njëri prej tyre ka marr lëndime trupore pasi është therur me mjetë të mprehtë (thikë).

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 10:30 në rrugën “Besim Rexhepi”, në Ferizaj.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

“Ka ndodhë një rrahje në mes të një të dyshuari mashkull kosovar dhe dy viktimave meshkuj kosovarë. Si pasojë e rrahjes njëri nga viktimat ka pësuar lëndime nga mjeti i mprehtë thikë dhe është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Dhunë psikike ndaj bashkëshortes, i dyshuari dërgohet në mbajtje

admin

Katër persona të lënduar në një aksident në fshatin Qerim të Gjakovës ,tre prej tyre prokurorë

admin

Prishtinases ia marrin 20 mijë euro nga kartela përmes blerjeve online

admin

Leave a Comment