June 26, 2022
Portali Shprehja

Therje me thikë në Pejë – dërgohet në urgjencë

Një person është plagosur me thikë në Pejë dhe është dërguar me urgjencë për trajtim në Spitalin e Përgjithshëm Rajonal të Pejës.

Lajmin e kanë bërë të ditur burime brenda Policisë Rajonale të Pejës, përderisa nga Zyra e Mediave e policisë janë të paqasshëm.

Tact Watches

Ngjarja ka ndodhur në mbrëmje, tek rrethi i Dulisë.

Njësitet policore ndodhen në vendin e ngjarjes përderisa të tjera po zhvillojnë operacion kërkimi për kapjen e të dyshuarit.

Nuk dihen motivet që çuan në këtët plagosje me thikë./njeshi/

.

Të Ngjajshme

Policia në bashkëpunim me qytetarët në Prizren, arrin që t’i kap shtatë migrantë ilegal

admin

Vdekje e dyshimtë në Gjilan, një person gjendet pa shenja jete në rrugë

admin

Keqtrajtoi fëmijën e saj për më shumë se një vit, arrestohet nëna nga Mitrovica

admin

Leave a Comment