Therje me thikë në Podujevë, tre të arrestuar

Policia raporton se dje në Podujevë janë arrestuar tre të dyshuar.

Të njëjtit pas një mosmarrëveshje kishin sulmuar fizikisht me thikë një person.

Viktima është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit lirohet në procedurë të rregullt, ndërsa dy të tjerët dërgohen në mbajtje.

Të ngjajshme

Edhe një person i vdekur, kësaj radhe në vendkalimin Kufitar “Bogorodica”

shprehja

Vjedhin në një gurthyes, gjykata kërkon paraburgim për dy persona

shprehja

Grabitet dhe dhunohet babai i dëshmitarit në gjyqin e Shullazit, dëshmia: Më sulmuan befasisht

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë