November 28, 2022
Portali Shprehja

Thuhet se Johnny Depp është ndarë nga e dashura e tij avokate

Johnny Depp dhe Joelle Rich, avokatja që e përfaqësoi atë në padinë e tij për shpifje në Mbretërinë e Bashkuar, nuk po takohen më, konfirmon People.

Në shtator, një burim konfirmoi për People se aktori, 59 vjeç, dhe avokatja londineze ishin në lidhje, por që nuk ishte serioze.

.

Të Ngjajshme

Bie bora e parë në Strazhë

admin

Shumë zanate janë drejt zhdukjes

Opozita maqedonase insiston për zgjedhje të parakohshme parlamentare

Leave a Comment