November 29, 2021
Portali Shprehja

“Ti e dashuron vëmendjen”, fjalët që bën që Fifit t’i binte të fikët LIVE në spektakël

Natën e sotme, në spektaklin e Big Brother VIP Albania, Fifit i ra të fikët.

Këngëtarja nga Kosova pati një debat me opinionisten Balina Bodinaku, ku kjo e fundit i tha se Fifit i ka munguar vëmendja në historinë me Dj PM dhe Sarën, andaj dhe ka reaguar keq mes puthjes së dyshes.

Tact Watches

“Ti Fifi nuk e dashuron dashurinë, por ti e dashuron vëmendjen”, ishin fjalët e opinionistes.

Kjo gjë ka nervozuar Fifin e cila ka thënë se nëse jashtë mendohet kështu, ajo është gati ta lërë shtëpinë e Big Brother.

Më pas Arbana ka bërë të ditur se doktorët tanimë kanë qetësuar gjendjen e Fifit dhe tani ajo është mirë.

Por, këngëtarja nga Kosova ka bërë gati valixhet dhe në një moment vendosi të largohej nga shtëpia.

Tutje, ajo në dhomën e rrëfimit ka folur me Arbanën dhe shumë shpejt pritet të merret një vendim për të, që edhe banorët të jenë të qetë në lojën e tyre.


Të Ngjajshme

Adele shpjegon se bën muzikë për një audiencë që ajo preferon

“Bashkë do t’i vazhdojmë planet që kemi”, ministrja e Drejtësisë motivon Adriana Matoshin e cila po përballet me tumor

Rita Ora bëri urimin e veçantë për festën e 28 nëntorit

Leave a Comment