May 28, 2022
Portali Shprehja

Tifozët i luten të mos shkojë tek Inter-i, ja si reagon Dybala (Video)

E ardhmja e Paulo Dybala është akoma në dyshim. Gjëja e sigurt është se Joya do të largohet nga Juventus në fund të sezonit me kosto zero.

Argjentinasi dhe lubi bardhezi nuk kanë arritur të gjejë një marrëveshje për rinovimin e kontratës që skadon në fundin e këtij sezoni.

Tact Watches

Për Dybala interesohen shumë skuadra, por Inter-i duket se është në pole position për të siguruar shërbimet e sulmuesit 28-vjeçar.

Ideja për t’u transferuar te zikaltrit nuk pëlqehet shumë nga tifozët e Zonjës së Vjetër, të cilët i kanë dhënë një mesazh të qartë lojtarit në mënyrë të drejtpërdrejtë.

“Mos shko tek Inter-i”. Ky është mesazhi që një tifoz i ka dhënë Paulo-s në hyrje të qendrës stërvitore të Juventus-it, Continassa.

Sulmuesi ka preferuar të mos përgjigjet me fjalë, por ka reaguar me një buzëqeshje që mund të interpretohet në mënyra të ndryshme.

.

Të Ngjajshme

Pasi e përdori për t’u zgjedhur president, e flaku. Tani e quan skllav të parave, Messit i ikën truri nga Laporta: Qepe gojën!

admin

Finalja e 19 viteve më parë… Milan-Juventus dhe “festivali” i gabimeve nga pika e bardhë (pamjet)

admin

Krahasimi i dy finalistëve; Ancelotti është trajneri i lojtarëve, Klopp i lojës

admin

Leave a Comment