15.4 C
Skopje
October 16, 2019
Informacione Vendi

Tmerrohet Maqedonia, nipi e rrah deri në vdekje gjyshin e tij

Nipi e rrah deri në vdekje gjyshin në Maqedoni

Gjashtëdhjetë e gjashtë vjeçari me iniciale S.M. ka ndërruar jetë në spital, pasi është rrahur fizikisht nga nipi i tij 19 vjeçar. Rasti ka ndodhur në qytetin Koçan të Maqedonisë Veriore, transmeton Gazeta Lajm. Policia ka arr.estuar 19 vjeçarin me iniciale Z.M. dhe ai do të përgjigjet për vrasjen e gjyshit, njoftoi MPB e cila po merr masa për ndricimin e plotë të rastit.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Zaev-BE-së: Nëse nuk hapni negociatat, ndëshkoni Marrëveshjen e Prespës

shprehja

Kurti në Tiranë, për të festuar fitoren në zgjedhjet e Kosovës

shprehja

Çka po ndodhë, Bilalla Kasami me shokë pranë stacionit policor në Tetovë

shprehja