August 2, 2021
Portali Shprehja

“Tortë dhe Shampanjë” nga Monda kënga e të gjitha çifteve që martohen sivjet

Të gjithë e njohin zërin e bukur të Edmonda Bushi-Gecaj-Monda, këngëtares qe ia thotë mrekullueshëm këngëve të të gjjtha zhanreve muzikore. Monda, ka karrierë të gjatë në fushën e muzikë dhe specialiteti i saj është të kënduarit live. Këtë fillim verë, këngëtarja vjen me një projekt të ri, të titulluar “Tortë dhe Shampanjë’’. Kënga e […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment