March 24, 2023
Portali Shprehja

Totenhami ka vendosur, Poketinjo ose Tuchell janë kandidat më serioz

Po fillon të përflitet se cili do të jetë trajneri i cili do të marrë vendin e Kontes dhe sipas “Guardian”, Tushel dhe Pokeetinjo janë dy emrat e preferuar nga drejtuesit e klubit anglez.

Peshorja anon te ndarja e klubit me Konten në fund të sezonit, pasi kontrata i skadon, por edhe eliminimi nga Liga e Kampiomëve ka ndikuar shumë dhe madje vendi në ligë.

Totenhami do të ndeshet në fundjavë ndaj Notingam Forestin dhe nëse “Spurs” nuk marrin një fitore, barazimi dhe humbja do të bënte me shumë gjasa që Konte të linte stolin e klubit menjëherë./

.

Të Ngjajshme

Sekuestrohen 400 kilogramë kokainë, 2 malazezë të arrestuar

Shkupi solidarizohet me të sëmurët me tuberkulozë, ura e Gurit ndriçohet me të kuqe

Mickoski: Berbok nuk më dha argumente për të mbështetur ndryshimin e Kushtetutës

Leave a Comment