October 21, 2021
Portali Shprehja

Totti, kujtim prekës për babain që ia mori Covid-19: Një vit pa ty…

Një vit ka kaluar nga vdekja e Enzo Tottit, babait të ish-kapitenit të Romës. Dhe këtë mëngjes, Francesco donte ta kujtonte me një histori prekëse në Instagram, në të cilin publikoi një fotografi të tyre, këngën “E tu come stai” nga Baglioni dhe mesazhin “Një vit pa ty”.

I njëjti ish-futbollist që postoi një letër prekëse në Instagram, menjëherë pas vdekjes së babait të tij, i infektuar nga Covid-19, kishte folur për marrëdhënien e veçantë me babain: “Më fal për të gjitha kohërat që nuk i kuptova, për përqafimet e humbura, për fjalët e pashprehura… Udhëtim të mbarë!  Francesko juaj”.

.

Të Ngjajshme

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Capello lartëson Juventusin, tregon aftësinë kryesore të Allegrit

admin

Leave a Comment