January 28, 2022
Portali Shprehja

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

Ka shkruar historinë e futbollit italian me paraqitjet por kurrë nuk ka arritur ta fitojë Topin e Artë. Po flasim për legjendën e Romës, kapitenin e përjetshëm, simboli i qytetit të cilin nuk e tradhtoi kurrë…

Francesco Totti ka folur për ceremoninë e Topit të Artë që do të caktojë sonte fituesin.

Tact Watches

Ish-numri “10” i Romës, gjatë një interviste për gazetën katalanase ‘Sport’, është shprehur kështu për temën:

“Jemi mësuar ta shohim të caktuar te një prej Messit dhe Ronaldos, por këtë vit do t’ia jepja Lewandowskit”, tha ai.

Ne vitin 2006, Totti fitoi Kupen e Botes me Italine por cmimin e mori Fabio Cannavaro, shoku i i tij te Italia.

.

Të Ngjajshme

United e bleu si super talent duke paguar 22 mln euro, tani e huazon në Skoci!

admin

E KRYER | Interi merr edhe një sulmues, paguan 800 mijë euro rrogën e tij!

admin

ANGLIA E ÇMENDUR PAS BROJA | Southampton tenton ta mbajë, Newcastle ofron shumë para por Chelsea…

admin

Leave a Comment