Trafikoi një femër të mitur, arrestohet nga policia

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që trafikoi një femër të mitur. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

“Është arrestuar i dyshuar mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti ka trafikuar viktimën femër kosovare të mitur. Si prova materiale janë konfiskuar, dy telefona celular dhe një thikë. Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

loading...

Të ngjajshme

Detaje të reja nga vrasja në Gjilan

shprehja

Zyrtari i OBSH: Covid-19 do të jetë kërcënim i vazhdueshëm

shprehja

Tomë Gashi thotë se e pengonin britmat e lypësarit pasi ia shqelmoi paratë (Video)

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë