-2.1 C
Skopje
December 5, 2019
Feja Islame

Tragjeedia në Shkup, Halil Kastrati ngushëllon familjarët (VIDEO)

Humanisti i njohur shqiptar Halil Kastrati ka shprehur ngushëllime për familjarët e viktimave që pësuan gjatë rrokullisjes së autobusit të linjës Shkup-Gostivar, shkruan Gazeta Lajm.

Ai ka paralajmëruar se së shpejti do t’i vizitojë familjet e viktimave./Gazeta Lajm

Ngjarja ndodhi ditën e mërkurë më datë 13.02.2019 kur një autobus i Durmo Turs doli nga rruga dhe u rrëzua në fshatin Llaskarcë.

Në këtë aksident humbën jetën 15 persona dhe 35 tjerë të plagosur.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

VESHJE TË REJA FËMIJËVE PËR BAJRAM

Dy imamët shqiptar që kontribuuan jashtëzakonisht për Ramazan

Letra prekese e djalit drejtuar nënës:”Kjo leter eshte per ty nena ime!”

shprehja