December 4, 2021
Portali Shprehja

Trajneri i Luksemburgut thumbon Portugalinë: Mirë t’u bëhet, ka Zot…!

Luksemburgu sot u mund nga Irlanda me rezultatin 0-3 por trajneri i tyre, në fund të ndeshjes, thumboi nga larg Portugalinë duke qenë se sipas tij, këta të fundit, toleruan në Dublin për të marrë kualifikimin në Lisbonë, duke hedhur në fushë më shumë rezerva dhe jo impenjuar maksimalisht…

Tact Watches

Në fakt, sipas tij, në rast se Portugalia do ta kishte siguruar që aty fitoren, do të ishte më e lehtë sonte dhe Luksemburgu do të renditej në vend të tretë dhe jo në të katërt pas Irlandës, që edhe me fitoren sonte do të kishte shkuar maksimumi 8 pikë dhe jo 9 sa Luksemburgu…

“Zoti i ktheu atë që bënë në Irlandë! Luksemburgu meritonte të dilte i treti në renditje por ata në Irlandë shkuan duke toleruar pikën dhe ja ku e pësuan sonte”…

.

Të Ngjajshme

Higuain, zemërim dhe indinjatë: “Nuk doja të kthehesha në Juve, është absurde…”

admin

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

Leave a Comment