Traktorit i shkëputet rrota dhe godet veturën që po vinte përballë (VIDEO)

Një rrotë shkëputet nga traktori dhe shkon në drejtim të një veture që po vinte përballë.

Incidenti i tmerrshëm ndodhi në Belgorod, në Rusinë Jugore,të enjten e kaluar ndërsa traktori po ecte në rrugët e akullta me një shpejtësi të normale.

Një veturë mund të shihet përgjatë një rruge përmes xhirimeve, që e ndjek traktorin nga afër.

Pak më vonë, një makinë vjen nga drejtimi i kundërt derisa rrota traktorit shkëputet nga boshti.

Rrota godet xhamin e makinës që kalon, duke bërë që ajo të rrëshqasë.

Edhe pse makina pësoi dëme të konsiderueshme, shoferi thuhet se u largua i palënduar.

Të ngjajshme

I dehur bëri gara me policinë, dëbohet nga Zvicra 30 vjeçari nga Kosova

shprehja

Robotët autonom që mund të bëjnë gërmime në Hënë dhe Mars

shprehja

Smart speaker sales will eventually hit a wall – report

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë