August 14, 2022
Portali Shprehja

Transportonte shtetas të huaj me veturën e tij, arrestohet një person në Vërmicë

Policia në raportin e saj 24 orësh ka bërë të ditur që në Vërmicë, është arrestuar një person e kjo sipas policisë ka ndodhur për shkak që i njëjti transportonte me veturën e tij, 7 persona shtetas të huaj.

Po ashtu pas intervisitimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari kosovar për shkak se me veturën e tij po transportonte 7 persona shtetas të huaj.  I dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport./Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohen tre persona, rrëmbyen dhe dhunuan një 18-vjeçare në Mitrovicë

admin

Aksident në Pejë, vetura godet një të mitur

admin

Të shtëna me armë në Prishtinë, dyshohet për të plagosur

admin

Leave a Comment