September 27, 2021
Portali Shprehja

Trazoi menjëherë ujërat, prezantohet vajza e re në Përputhen

Mikela është konkurrentja më e re e Përputhen’. Ajo është 26 vjeç, ka lindur në Peshkopi dhe jeton në Tiranë. Aktualisht ajo punon në biznes privat, ndërsa dashuria e parë është qeni i saj me emrin Koko. Mikela tashmë shpreson të gjejë dashurinë e vërtetë në emision! Vajza u shpreh e lumtur që është pjesë […]

.

Të Ngjajshme

Ledri rrëshqet gjatë përformances në Zvicër

Buzët e Adelinës gati ti pëlcasin

Ariana bën dritë në veshje komplet të bardha

Leave a Comment