August 11, 2022
Portali Shprehja

​Tre të vdekur nga COVID-19 në Shqipëri

Në 24-orët e fundit janë shënuar 1 mijë e 228 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri, ndërkohë që tre persona kanë vdekur.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, gjithsej janë kryer 2 mijë e 738 testime.

Numri më i lartë i të infektuarve është në Tiranë, ku janë regjistruar 444 raste të reja.

.

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment