September 29, 2022
Portali Shprehja

Tre vajza e rrëmbejnë një tjetër në Strumicë, e kanë mbyllur në banesë dhe e kanë kërcënuar

Vajza të moshës 17, 18 dhe 20 vjeç kanë rrëmbyer një vajzë të mitur, e kanë mbajtur në një banesë dhe e kanë sulmuar me sende të mprehta, njofton MPB.

“Me datë 03.09.2022 rreth orës 18:00 në Strumicë, zyrtarë policorë nga MPB Strumicë kanë ndaluar një të mitur 17 vjeçare, S.R.(18) dhe S.P.(20) nga Strumica (të tria femra) pasi është raportuar se Më datë 02.09.2022, rreth orës 20:00, në një banesë në Strumicë, në mënyrë të paligjshme kanë mbajtur dhe sulmuar fizikisht një të mitur nga Strumica, duke përdorur sende të mprehta”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të Ngjajshme

Blinken: Aneksimi i territoreve ukrainase nga Rusia “nuk do të njihet kurrë”

Putin është i gatshëm t’i sakrifikojë 500 mijë rusë nëse duhet për pushtimin e Ukrainës

BE transferon mbi 5 milionë euro në buxhetin e Kosovës

Leave a Comment