April 13, 2021
Portali Shprehja

Trejsi zhvishet para kamerës

Trejsi Sejdini është njëra nga modelet më të bukura shqiptare por dhe më ‘hot’.

Bukuroshja nuk ndalet së publikuari imazhe provokuese, duke nxjerrë në ‘fushë’ asetet trupore.

Së fundmi nga prapaskenat vendosi të publikoi dy imazhe duke provuar vellon.

E zhveshur ajo nxori pasuritë trupore, duke prezantuar koleksionin e ri të vellove.


Të Ngjajshme

Ryva Kajtazi mes lotëve tregon lindjen e vajzës pas dy abortet që ka përjetuar

admin

Yjet e famshme që refuzojnë të hapin profile në rrjete sociale

admin

“Kush je ti dhe ku është Kida?”, Kidën nuk e njohin shoqëria me ndryshimin e fundit

admin

Leave a Comment