October 21, 2021
Portali Shprehja

Treni godet një veturë në Klinë, lëndohen gjashtë persona

Treni ka goditur një veturë në fshatin Ujmir të komunës së Klinës.

Si pasojë gjashtë persona kanë marrë lëndime trupore.

Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

“Rreth orës 18:00 si pasojë e goditjes së një makine nga treni, gjashtë persona kanë marrë lëndime trupore”, u shpreh Rugova.

Ndërkaq jozyrtarisht bëhet e ditur se se dy nga të lënduarit janë fëmijë dhe janë në gjendje të rëndë. /Telegrafi.

.

Të Ngjajshme

Katër raste të dhunës në familje në rajonin e Prishtinës, gratë sulmohen fizikisht nga burrat e tyre

admin

Po kontrollonte paratë e deponuara, has në 700 euro që dyshohet të jenë falsifikuar

admin

Arrestohen dy marokenë në Istog, u zunë në flagrancë duke vjedhur

admin

Leave a Comment