January 23, 2022
Portali Shprehja

Trondit Donaldi, nominon veten për eliminim nga Big Brother

Donalldi ka hapur kutinë e pandorës derisa ka dërguar në nomin tre persona.

Vëllai i madh ka vendosur që Donalldi të hap kutinë e Pandorës

Tact Watches

Ai pasi ka vendosur ta bëjë këtë ka fituar një udhëtim nëpër qytete të ndryshme të Europës.

Por, pas një të mire vjen një e keqe dhe Vëllai i madh e ka vënë atë para një sfide duke nominuar tre banorë.

Ai në këtë rast ka zgjedhur që në nominim ta dërgojë vetën, Meridianin dhe Ilirin.


Të Ngjajshme

Mes lotëve, Adele mahnit fansat me surprizën e saj

Gjendja emocionale e rënduar, Beatrix refuzon të shfaqet edhe në intervista

“I shkreti Dagzi, ajo rri veç diskove puthu me njërin..”, reperi i njohur habit me akuzat e rënda për Einxhel

Leave a Comment