January 21, 2021
Portali Shprehja

Tronditet Fiorentina. Ylli i skuadrës del me Covid-19, një ditë para ndeshjes me Parmën

E konfirmon vetë Fiorentina. Josè Callejon është pozitiv me koronavirus dhe për këtë arsye do të humbasë ndeshjen e nesërme ndaj Parmës. Këtu është njoftimi për shtyp i klubit vjollcë: “ACF Fiorentina njofton se një rast pozitiv u gjet në testet parandaluese për zbulimin e Covid-19. I infektuar është Josè Maria Callejon, i cili, edhe pse asimptomatik, tashmë është në izolim. Ekipi i Fiorentinës tani do të hyjë në karantinë dhe do të vazhdojë të ndjekë të gjithë procedurën e parashikuar nga protokollet shëndetësore”.

Fiorentina, Callejon positivo al covid

 

.

Të Ngjajshme

United përmbys Fulham, Pogba e kthen në krye me një gol të çmendur!

admin

SUPERKUPA: Pirlo nuk feston, Insigne shpërthen në lot (VIDEO+FOTO)

admin

Ronaldo paralajmëron Milanin dhe Interin: Nuk jemi dorëzuar ende! Prisni…

admin

Leave a Comment