January 31, 2023
Portali Shprehja

Truk gazmor për t’i mbajtur shoferët të mos ju spërkasin kur bie shi

Të gjithëve na ka ndodhur kur bie shi dhe jemi duke qëndruar në trotuar, apo duke ecur pranë rrugës, kur një makinë kalon dhe na spërkat.

Kjo situatë e mërziti një djalë dhe ai doli me një zgjidhje gazmore por më pak të rrezikshme. Krahas çadrës, ai mban në dorë edhe një rekuizit tjetër, ndërsa drejtuesit e mjeteve kur e shohin, ulin menjëherë shpejtësinë dhe lëvizin në një distancë të sigurt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ComedySlam (@comedyslam)

 

.

Të Ngjajshme

Pekini: Vala e koronavirusit po ulet, rreziku i transmetimit është i ulët

Taravari pret në takim Ambasadorin e ri të OSBE-së, Kilian Wahl

admin

Pas kësaj ore bëni mirë të mos pini kafe

Leave a Comment