January 20, 2021
Portali Shprehja

Trupi i Jennifer Lopezit ilaç për sytë këtë mëngjes

Jennifer Lopez (50), ka treguar trupin e saj në formë në bikine derisa po pushon dhe relaksohet në plazh.

Dy herë e nominuara për Golden Globe, Jennifer Lopez ka treguar asetet e saj derisa është kryer pushimet.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

50 vjeçarja nga Bronxi, e cilësuar si një divë e muzikës pop.

Producentja e “Good Trouble” ka veshur bikine të pembe. Fotografinë e saj e ka publikuar në Tëitter për fansat e saj. Fotografia ka marrë mjaft pelqëime dhe komente pozitive nga fansat.


Të Ngjajshme

Dafina zbukurohet pas ndarjes me Andin

admin

Yllka e zbulon tatuazhin që e ka në këtë pjesë të trupit

admin

Blerona e tepron me ndryshimet sa në fytyrë e sa në trup

admin

Leave a Comment