0.2 C
Skopje
December 6, 2019
BLUE

Tuna e tperon, shfaqet komplet e zhveshur në Instagram

Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj.Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e zhveshur dhe e mbuluar me një peshqir.

Edhe pse është nënë, duket se Tuna nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat provokuese.

Edhe pse është nënë, duket se Tuna nuk e ka ndërmend t’i ndal pozat provokuese.

Artikuj të ngajshëm

Arta Nitaj parkon keq, e gjen këtë mesazh në veturë

shprehja

A po paralajmëron Afrona shtatzëninë e saj

shprehja

Kur Shkenda tregon pak nga gjoksi i saj

shprehja