January 16, 2021
Portali Shprehja

Tuna tregon a është shtatzënë

Kthimi në skenë i Tunës pas shumë kohësh sigurisht se na gëzoi të gjithëve.

Por krahas gëzimit të kthimit të saj në skenë, ajo që pasoi ishte edhe një pikëpyetje sa i përket një shtatzënie të mundshme.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Barku i këngëtares linte të dyshohej se është në muajt e parë të pritjes së ëmbël.

Tuna nuk foli, deri sot!

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka falënderuar publikun për koncertin në Gostivar dhe mes tjerash është marrë me këtë pjesë.

“Ndjehem e privilegjuar që pas këtij izolimi të gjatë individual dhe profesional, @theparkfestival festival më dha mundësinë të riçvirgjërohem në skenë. Gostivar të faleminderit për këtë eksperiencë të veçantë. Uroj sa më shpejt të shihemi pa maska e pa distanca… PS A do të ulet apo rritet barku deri atëherë?!” – është shprehur Tuna.

Përgjigjen sot nuk na e tha por shpresojmë që një gjë e tillë të mos vonojë.


Të Ngjajshme

Sa bukur duket në këto komplete Gresa

admin

Yllka e tregon krejt gjoksin me këtë fustan

admin

Rovena tregon se ku ka vendosur të jetojë

admin

Leave a Comment