October 25, 2021
Portali Shprehja

“Tuneli” i Sergio Ramos te PSG vazhdon: shtyhet rikthimi i tij. Komunikata e fundit | “Mallkimi” i Real Madrid?

Përditësim nga stafi mjekësor i Paris Saint-Germain mbi kushtet e Sergio Ramos.

Mbrojtësi do të vazhdojë punën e personalizuar nën mbikëqyrjen e stafit mjekësor edhe për 10 ditë të tjera me qëllim rikthimin në stërvitje me grupin.

Mos harroni se spanjolli, 35 vjeç, nuk ka luajtur kurrë që nga ardhja e tij, madje as në një ndeshje miqësore.

Një situatë që po bëhet gjithnjë e më shqetësuese, deri në atë pikë sa të ushqejë thashethemet për lamtumirën e tij qysh në janar.

Mbrëmjen e djeshme Mauricio Pochettino nuk ishte i pabalancuar në lidhje me kthimin e tij, megjithatë, duke u përpjekur të ruante një optimizëm të caktuar për kthimin e tij në grup…

Duket sikur te jete nje mallkim ky nga Real Madrid per ate lamtumire aq te shpejte dhe me parametra zero…

.

Të Ngjajshme

Interi i varur totalisht nga Dzeko, 7 gola në 9 ndeshje. Eshtë siguria e sulmit zikaltër

admin

Capello “ngel në klasë” Allegrin: Jemi i vetmi vend në botë ku ndodh kjo…

admin

VIDEO: Ndalet PSG: karton i kuq i Hakimit, gol i anuluar me VAR dhe pushtuesi i fushës që prishi aksionin e Messit!

admin

Leave a Comment