January 17, 2021
Portali Shprehja

Turmë e madhe në koncertin e Don Xhonit

Pandemia nuk ua lë shenjë qejflinjve të koncerteve, grumbullohen në turma të mëdha edhe kur rastet po rriten çdo ditë.

Përkundër situatës së krijuar nga pandemia COVID-19, qytetarët vazhdojnë të mos binden për rrezikun.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Reperi Don Xhoni sot (e premte) ka mbajtur koncert në qytetin e Shkodrës, ku ishin mbledhur një numër i madh i fansave të tij.

Këtë gjë ai e tregoi përmes një fotografie, të realizuar nga skena, ku prapa tij shihet numër i madh i të rinjve.

“Urime 28 nëntori un’ po ua uroj i pari Prej SHKODRES MAGJIKE. Faleminderit shume nga zemra për ket mikpritje”, shkruan reperi sipër fotografisë.


Të Ngjajshme

Jenniferi kështu i kthehet ndjekëses që e akuzoj se ka bërë ndërhyrje dhe botoks

admin

Jonida i dedikon dy tatuazhe vajzës së saj

admin

Si rrallëherë Xhemi publikon një imazh pranë bashkëshortit

admin

Leave a Comment