January 28, 2022
Portali Shprehja

Turqia veriperëndimore, përfshirë Stambollin, përfshihet nga një stuhi e fuqishme

Stuhi me erëra të fuqishme ka kapluar pjesën veriperëndimore të Turqisë, duke prekur qytetet e mëdha si Stambolli, Izmiri, Bursa, Balıkesir dhe Çanakkale, ku edhe u shkaktuan dëme të ndryshme, raporton Anadolu Agency (AA).

Të Ngjajshme

Gabove Albin, ti ma ndale të futem në trojet e mia!

admin

Borxhi Publik në Shqipëri shënon rekord historik

admin

“Veriu është më i rrezikuari”/ Pse çdo gjë që ndodh në Ukrainë ka lidhje me Kosovën?

admin

Leave a Comment