April 2, 2023
Portali Shprehja

Tymi i cigareve elektronike shkatërron lëkurën tuaj

Rreth 4.3 milionë njerëz përdorin cigare elektronike dhe sipas studimeve të panumërta ky zakon mund të shkaktojë dëme të konsiderueshme të mushkërive, t’ju bëjë më të lodhur dhe në disa raste, të rrisë rrezikun e kancerit. Dhe ekspertë të lëkurës kanë paralajmëruar se këto cigare mund të dëmtojnë gjithashtu lëkurën tuaj.

.

Të Ngjajshme

Trajneri i Çellsit pranon: Duhet të shesim!

Kilian Mbape, vendos të ardhmen në ditët në vijim

Hoze Murinjo do yllin e Mançester Junajtedit te Roma

Leave a Comment