September 26, 2020
Portali Shprehja

U infektua me koronavirus, Berlusconi flet nga spitali

sh-kryeministri italian, Silvio Berluskoni, ka reaguar për herë të parë pas shtrimit të tij në spitalin e San Raffaele ku po kurohet nga koronavirusi.

Lideri i Forca Italia zhvilloi një bisedë telefonike me disa nga senatorët e grupit të të kaltërve, të cilëve iu bëri me dije gjendjen e tij shëndetësore.

“Jam duke luftuar për t’ia dalë përballë kësaj sëmundje djallëzore. Po bëj të pamundurën dhe shpresoj t’ia dal për t’u kthyer edhe më i fortë”, mësohet të ketë thënë Berluskoni.

Të Ngjajshme

“Mos më prek, nuk të njoh”, momenti kur Nasim Haradinaj nuk i nënshtrohet policëve të EULEX-it (VIDEO)

admin

Maqedonia dhe Kosova do të hapin kufijtë pa teste, mësohet se kur?!

admin

Haradinaj: Nuk i përgjigjem EULEX

admin

Leave a Comment