January 24, 2021
Portali Shprehja

U infektua me koronavirus, Berlusconi flet nga spitali

sh-kryeministri italian, Silvio Berluskoni, ka reaguar për herë të parë pas shtrimit të tij në spitalin e San Raffaele ku po kurohet nga koronavirusi.

Lideri i Forca Italia zhvilloi një bisedë telefonike me disa nga senatorët e grupit të të kaltërve, të cilëve iu bëri me dije gjendjen e tij shëndetësore.

“Jam duke luftuar për t’ia dalë përballë kësaj sëmundje djallëzore. Po bëj të pamundurën dhe shpresoj t’ia dal për t’u kthyer edhe më i fortë”, mësohet të ketë thënë Berluskoni.

Të Ngjajshme

Paratë nga diaspora mbajnë “gjallë” ekonominë

admin

A po shkon drejtë recesionit ekonomia e Shqipërisë?

admin

Reagon DnV: Vjosa Osmani të përmbahet nga deklaratat që cënojnë pavarësinë e KQZ-së

admin

Leave a Comment