November 28, 2020
Portali Shprehja

U RIKTHYE INTERI I ÇMENDUR! Nga 0-2 në 4-2… Super Romelu Lukaku: dy gola dhe asist (VIDEO)

Interi ka përmbysur gjithçka në “San Siro” ndaj Torinos. Një situatë e pazakontë, por që në kohën e VAR qëndron.

NKoulu pengon Hakimin në zonë dhe duhet të jetë penallti, por virojtësi ka ngritur flamurin.

Arbitri merr mendimin e VAR për të riparë pozicionin e marokenit dhe pasi gjithçka duket në rregull akordon 11-të metërsh, ku Romelu Lukaku realizon golin e 3-2 dhe të dytin personal sot.

Pas 0-2, Interi e gjen veten 3-2! Por, sikur të mos mjaftonte ekipi i Contes ka gjetur në sekondat e fundit edhe golin tjetër, atë të 4-2 me Lautaro Martienz.

.

Të Ngjajshme

Juventus zhgënjen pa Ronaldo-n, Pirlo zbulon të vërtetën mbi mungesën e CR7

admin

Koeman dhe 100 ditët e para te Barça: Ndihemi më mirë pas Juventus-it

admin

City kthehet i frikshëm ndaj Burnley-t, Mahrez më mirë se CR7

admin

Leave a Comment