U shërbyen kafe klientëve në lokale, arrestohen dy persona në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Prizren pasi që të njëjtit kanë kryer veprën “Mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë”.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit janë hasur në lokalet e tyre njëri në furrë duke u shërbyer klientëve kafe-pije.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë. 

Të ngjajshme

Finiq: I hyjnë brenda në shtëpi, dhunojnë çiftin dhe i grabisin

shprehja

Burrë e grua kapen duke qarkulluar me pistoletë në zonën e Dajtit

shprehja

Një muaj paraburgim prizrenasit të akuzuar për shitblerje të narkotikëve

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë