January 23, 2022
Portali Shprehja

UFO-ja që u pa sivjet në qiellin e Shqipërisë

Videoja, e ngarkuar në Youtube, ka marrë disa komente dhe siç tregojnë pamjet, objekti i paidentifikuar zhduket përbrenda sekondave.

Pamjet janë siguruar në muzg.

Tact Watches

Ndiqini ato më poshtë:

Të Ngjajshme

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

admin

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Leave a Comment