18.5 C
Skopje
July 16, 2019
BLUE

Ujë dhe sapun! Kështu e nisi ditën Arilena (FOTO LAJM)

Tact

Është njëra ndër këngëtaret më simpatike të skenës muzikore shqiptare.

Mëngjesin e sotëm, Arilena e nisi me një imazh ku shfaqet si në të shumtën e radhës pa grim.

Ajo edhe një herë ka shfaqur bukurinë natyrale, për të cilën u komplimentua nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë që muajin e kaluar, këngëtarja ka performuar në finalen e Kampionatit Botëror, në “Fan Zone”.

Shtuar më 10/08/2018,
ora 10:28Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja