23.6 C
Skopje
September 22, 2019
Shëndetsi

Ujë me xhenxhefil: shkrini yndyrnat rreth stomakut në mënyrë të shpejtë dhe të lehtë!

A e keni vërejtur se xhenxhefili është pjesë e patjetërsueshme e çdo recete për dobësim? Kjo në fakt nuk është e çuditshme: xhenxhefili djeg yndyrnat dhe shkakton ndjenjë ngopje, kështu që nuk ndjejmë nevojë për të ngrënë diçka ndërmjet kohës së ushqimit të ardhshëm, përcjell Femina.al. Një mënyrë e shkëlqyeshme për tu dobësuar dhe për të […]

.

Artikuj të ngajshëm

Dieta reale e cila do t’i bëjë çudi linjës së trupit tuaj: Eksperti nga Harvardi ka metodën për ju!

shprehja

Me dietën e dr. Kempnerit për shtypjen e lartë të gjakut, sheqerin dhe shëndet të veshkave – humbni 7 – 10 kg

shprehja

Robert Berisha: Më nuk jam me Nora Istrefin

shprehja