May 21, 2022
Portali Shprehja

Ukraina me fanella të reja, përfshihet edhe Kosova

Kombëtarja e Ukrainës ka lançuar fanellat e reja. Një edicion special i fanellave të Ukrainës është bërë i njohur tashmë për tifozët e futbollit.

Tact Watches

Disejni i ri dhe mesazhi në fanellën e kombëtares së Ukrainës është thjeshtë brilant, pasi që në fanellën e re të ukrainasve shihet madje edhe flamuri i Kosovës.

Krejt kjo në një kufizim të hartës së Ukrainës, me një vijë kufiri që shënjohet nga flamujt e gjithë botës, me mesazhin “Të bashkuar për Ukrainën”.

 

.

Të Ngjajshme

“Kam tri javë që qaj”, Ronela Hajati kthehet në Shqipëri pas Eurovisionit

Bllokada e Putinit në Detin e Zi rrezikon të lerë pa ushqim miliona njerëz në botë

Grkovska: Mbrojtja e konsumatorit është më e rëndësishme, të gjitha subjektet juridike duhet t’i respektojnë ligjet

Leave a Comment