November 29, 2021
Portali Shprehja

Ultimatumi për rrëzimin e Qeverisë Kurt1/Zbulohet plani i Mustafës për rikthimin e tij

Pas vdekjes së Presidentit Rugova intrigat tentojnë t’i mbulojnë me flamurin amerikan
Mustafa shumë i ka bërë sherr subjektit politikë të Dr. Ibrahim Rugovës dhe po ashtu, shumë sherre i bëri edhe Kosovës me marrëveshjet e nënshkruara në dëm të saj

Të Ngjajshme

Blinken uron 109-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Krenarë që ju quajmë aleatë

admin

Kuvendi Ndërkombëtar i Studimeve Albanologjike në Tiranë, tuboi albanologët më të njohur nga vendi dhe bota

admin

Aliu: Po punojmë që bashkimi me Shqipërinë të ndodhë në mënyrë të natyrshme

admin

Leave a Comment