5.1 C
Skopje
December 11, 2019
BLUE

Unikkatil paralajmëron koncert për festën e Pavarësisë

Hip hop ylli shqiptar, Unikkatil, gjatë kësaj vere ishte mjaft aktiv me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore anë e mbanë trojeve shqiptare, duke qenë i pranishëm thuajse në çdo vend. 

Por, i njëjti ka njoftuar se do ti rikthehet skenës me 30 nëntor me rastin e festës së Pavarësisë së Shqipërisë.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të hedhur në rrjetin social, Instagram, ndërsa tregon se koncerti i tij i radhës do të mbahet në Luzern të Zvicrës.

Artikuj të ngajshëm

Festë në familjen e Ramiz Lladrovcit

shprehja

Një nuse si e Emal Fejzullahut, këto veshje të saj kanê vleren e mijëra eurove!

shprehja

Befason këngëtari shqiptar: Unë dhe familja ime jetojmë me qira, nuk e kemi blerë ende shtëpinë

shprehja