May 26, 2022
Portali Shprehja

United e bleu si super talent duke paguar 22 mln euro, tani e huazon në Skoci!

Përpara disa kohësh, Manchester United pagoi rreth 22 mln euro një talent të Atalanta-s, i cili me ekipin e parë nuk kishte luajtur thuajse fare…

Një bujë e madhe për Djajtë e Kuq, duke qenë se lojtari i Bregut të Fildishtë kushtoi shumë dhe se pa fushën fare, përvecc se golit në Europa League ndaj Milanit…

Tact Watches

Më pas, mes Manchester United të të rinjve dhe tribunës ai vazhdoi një sezon të tmerrshëm dhe harrese. Tashmë, radha për huazim te Rangers, sipas Fabrizio Romano.

“Amad Diallo do t’i bashkohet Rangers në formë huazimi direkt nga Manchester United. Marrëveshja u arrit për ankesat gjashtëmujore dhe nuk përfshihet asnjë opsion blerjeje.

Ralf Rangnick miratoi këtë lëvizje, për t’u përfunduar dhe nënshkruar në orët në vijim”

.

Të Ngjajshme

Buzëqesh Pioli, i rikthehet medalja që ia vodhën dhe fiton çmimin e madh të Serie A

admin

Zhgënjim i madh, në Roterdam policia ndërhyn me kuaj dhe hedhës uji! Tifozeria konfrontohet (PAMJET)

admin

Mourinho në lot pas medaljes, pastaj mesazhi misterioz drejtuar klubit!

admin

Leave a Comment