November 28, 2022
Portali Shprehja

United hakmerret ndaj Emery dhe Aston Villa-s! Poker në Kupë por edhe një veprim i turpshëm nga Fernandes (PAMJET)

Manchester United hakmerret direkt ndaj Aston Villa-s duke e eliminuar nga Liga e Kupës me një rezultat 4-2. Një fitore që erdhi me përmbysje në një ndeshje të vështirë ndaj Unai Emeryt, që në Premier kishte fituar me rezultatin 3-1 në Villa Park!

GOLI I RASHFORD – VIDEO

Sfida nisi me golin e miqve me Watkins në fillim të pjesës së dytë pasi 45′ e para u mbyllën me rezultatin 0-0. Më pas, gjithçka ndodhi pas golave të Martial dhe autogolit të Dalot që i dha sërish avantazhin miqve.

GOLI I BRUNO FERNANDES – VIDEO

Por, ndeshja do të rikthehej sërish në favor të Djajve të Kuq, me Ten Hag që bëri edhe disa zëvendësime të rëndësishme. Rashford do të gjente golin e 2-2 dhe më pas Fernandez atë të 3-2 për përmbysjen e madhe.

GOLI I MCTOMINAY – VIDEO

Në fund, McTominay do të vuloste pokerin në 4-2 në Old Trafford. Ronaldo nuk ishte ftuar fare për këtë sfidë, ndërsa një moment ka bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe është një skenë e turpshme e Bruno Fernandes!

MOMENTI I SKENES SE FERNANDEZ – VIDEO

.

Të Ngjajshme

Zenit-Spartak Moskë: përleshje shokuese e pakontrollueshme! Goditje, grushta dhe 6 të përjashtuar | VIDEO

admin

Luis Enrique preket në konferencë kur e pyesin për vajzën: “Mendojmë se si do të jetonte çdo ditë…”

admin

“Tani po shijojmë sërish Botërorin, kush zbriti nga autobusi le të ngjitet…”

admin

Leave a Comment