October 6, 2022
Portali Shprehja

Ushtarët rus në panik duke ikur me tank, përplasen me një pemë (VIDEO)

“Është e natyrshme të ikësh (shpejt) kur ushtria ukrainase sulmon. Por të ikësh kështu e të humbasësh rrugës e të të ndalojë një pemë proukrainase?! Çfarë shfaqjeje! Charlie Chaplin do t’ju duartrokiste”, postoi ushtria ukrainase në rrjetet sociale një video, autenticiteti i së cilës nuk është konfirmuar.

Videoja tregon një tank rus që dyshohet se ikën nga një kundërsulm ukrainas, duke shkaktuar që ushtarët të bien dhe përfundimisht të përplasen me një pemë.

 

Të Ngjajshme

Konjufca përfundon në spital, pas lëndimit në këmbë

admin

Borrell: Në Pragë po krijojmë një rend të ri pa Rusinë

admin

Ndërtimtaria në Gjermani paralizohet pa punëtorët e Ballkanit

admin

Leave a Comment