June 7, 2023
Portali Shprehja

Ushtroi dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij, arrestohet deçanasi

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të dhunës në familje që ka ndodhur ditën e premte në Deçan.

Siç njofton Policia, një person ka ushtruar dhunë psikike ndaj gruas dhe vajzës së tij.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor”.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Vdes shoferi i cili u aksidentua në rrugën Skënderaj – Drenas

admin

Arrestohet në Leposaviq personi që tentoi të fuste në Kosovë 3.7 ton mish kontrabandë nga Serbia

admin

Kanosi dy persona në Leposaviq, arrestohet qytetari serb

admin

Leave a Comment