Vajza e denoncon nënën në Polici për dhunë dhe ikën nga shtëpia

Një vajzë në Prizren mbrëmë e ka denoncuar në Polici nënën e saj.

Siç ka thënë ajo në Polici, nëna e ka sulmuar duke i shkaktuar lëndime trupore.

“Prizren, 13.02.2020-21:10. Viktima femër kosovare raporton se pas një mosmarrëveshje është sulmuar nga e dyshuara femër kosovare (nëna e saj) dhe e njëjta ka pësuar lëndime trupore”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Viktima është dërguar në strehimore, ndërsa nëna e saj me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Të ngjajshme

Katër persona të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

shprehja

Për 24 orë, 90 aktakuza

shprehja

Kontrabanduan migrantë nga Siria, arrestohen dy burra nga Prizreni

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë