November 25, 2020
Portali Shprehja

Vajza e Lutfi Hazirit provokon keq nga shtrati

Lotina Haziri jo rrallë herë provokon me asetet e saj.

E bija e kryetarit të Gjilanit, këtë herë ka realizuar një fotografi nga shtrati, ku dhe duket në super formë.

Me një bluzë të shkurtër, ajo nxjerr në pah linjat e trupit e saj..Padyshim, një pozë e tillë ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.


Të Ngjajshme

Almeda dhe Tolgahan, sërish prindër!

admin

Kur jeta ta bjen luksin e Ermalit, me saunë në shtëpi

admin

Fjolla ia lë buzët në faqe Fisnikut

admin

Leave a Comment