September 27, 2020
Portali Shprehja

Vajza e Nysret Muçiqit i lë thonjët në këtë gjendje

Sot, femrat bëjnë një mori tretmanesh e aplikimesh për tu dukur sa më bukur. Tani, lista e gjërave estetike për pamjen e jashtme, është shumë e gjatë, shkruan “Kosovarja”.

Mbjellja, rregullimi e mirëmbajtja e thonjëve, janë bërë një rutinë e zakonshme për shumë femra.

Jo vetëm të famshme, femrat e ekranit i rregullojnë thonjët, por edhe një numët enorm vajzash e grashë të thjeshta, të cilat duan që kjo pjesë tu duket bukut.

Një gjë të tillë e bënë gjithmonë edhe Albiona Muçiqi, vajza e Merites dhe Nysretit, por në këtë foto duket që thonjët e mbjellur i paska lënë pak pas dore.

Koha për ndryshime dhe kujdes, apo jo?


Të Ngjajshme

Zaimina ekspozon gjoksin në veshjen e ngushtë

admin

Me këtë veprim, Nora tregon se është drejt ribashkimit me Robertin?

admin

Leonita i bën dedikimin më të ëmbël Granitit

admin

Leave a Comment