January 23, 2022
Portali Shprehja

Vajza milionere heq dorë nga jeta luksoze, jeton si e pastrehë

Isabella James, 21 vjeçe, e cila po studion për master në psikologjinë e biznesit është e vendosur të provojë se nuk është një “princeshë” duke marrë pjesë në eksperiment, transmeton lajmi.net.

Pavarësisht shijimit të gjashtë udhëtimeve ekzotike jashtë vendit, Isabella beson se ka marrë atë që duhet për të mbijetuar në rrugë.

Tact Watches

Ajo thotë: -” Gjithmonë jam gjykuar se si unë i shoh gjërat. Njerëzit mendojnë se jam një vajzë e bukur me një mënyrë jetese të pasur”.

Ajo zbulon planin e saj për të bërë para, duke ricikluar plastikë dhe kanoçe. Më pas mendon që t’i shesë ato në supermarkete dhe pretendon se nuk dëshiron të përdorë lypjen.

Isabella tha se beson se disa njerëz që jetojnë në rrugë ndihen komodë duke qenë të pastrehë dhe nuk dëshirojnë që të sjellin ndryshimin.

Por mendimet e saj ndryshojnë rrënjësisht kur ajo adopton jetën e një personi të pastrehë në rrugët e Londrës Lindore. Rezultatet pritet që të dalin në fund të eksperimentit. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

admin

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Leave a Comment